Yrjö Edelmann färglitografi

293835

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelmann, färglitografi, bildyta 44x59 cm, med dedikation "Till Eva"

Fack 3

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1696765
1 300
1685578
1684784
1685577
1684784

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.