Yrjö Edelmann färglitografi

293832

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslaget paket, signerad Y Edelmann, färglitografi, bildyta 44x63 cm

Fack 1

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1696630
850
1696027
1695590
750
1695299
700
1694505
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.