Yrjö Edelmann färglitografi

293829

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslagen julgran, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 56x39 cm, med dedikation "Till Eva"

Fack 12

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1696222
1693734
750
1693173

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.