Erik Höglund

293821

ERIK HÖGLUND (1932-1998): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade EH-91, färglitografier, ca 30x23 cm vardera

Fack 7

Erik Höglund

Budhistorik (26 bud)
1696366
2 400
1696309
1693719
1694093
1 900
1693719
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.