Skål Stig Lindberg

293814

STIG LINDBERG, skål, Gustavsberg, fajans, vitglaserad med dekor i svart och rosa, signerad GG/75 157 samt med Gustavsbergs Studiohand Sweden, höjd ca 19 cm

Invändigt krackelerad

Keramik/Porslin

Monter 17

Skål Stig Lindberg

Budhistorik (11 bud)
1696829
1695976
750
1696617
750
1695976
650
1696153
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.