Bord Italien

293806

BORD, på pelarfot, 1800-tal, Italien, oktagonal skiva, riklig dekor av intarsia, höjd ca 69, 65x65 cm

Smärre fanérskador, lagningar

Rum 8

Bord Italien

Budhistorik (7 bud)
1696718
1 700
1696633
1 600
1696633
1696457
1690768

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.