Percy Robert Craft olja på duk

293805

CRAFT, Percy Robert (England, 1856-1934): Blomsterflicka, signerad och daterad Percy R Craft -87, olja på duk, 81,5x55,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Budhistorik (14 bud)
1702687
10 000
1702686
9 800
1702679
9 600
1702683
9 400
1702679
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.