Axel Nilsson Smedsudden

293795

AXEL NILSSON (1889-1981): "Bror D.Fahlström sjunger i solnedgången, Axel Nilsson håller för öronen", signerad Axel Nilsson, 1920-tal, blyerts, 27,5x34,5 cm;
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum, "Smedsudden", 1970

Hanteringsveck, fläckar

Konst, Teckningar

Rum 5

Axel Nilsson Smedsudden

Budhistorik (1 bud)

1696682
2015-02-19 13:33:34
500

2015-02-19 kl 14:32
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.