Väggspegel rokokostil

293782

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, rokokostil, förgylld dekor, höjd 98x42 cm

Speglar

Rum 4

Väggspegel rokokostil

Budhistorik (4 bud)

1695837
850
1692541
600
1689043
1684054

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.