Axel Nilsson Smedsudden

293779

AXEL NILSSON (1889-1981): "Fjatte och Moberg på Smedsudden 1920", signerad och daterad Axel Nilsson -20, blyerts, 28x40 cm

Hanteringsveck, fläckar

Konst, Teckningar

Rum 10

Axel Nilsson Smedsudden

Budhistorik (1 bud)

1696683
2015-02-19 13:34:53
500

2015-02-19 kl 17:48
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.