Bord 1800-talets andra hälft

293771

BORD, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, svarvade ben, bordsskiva i form av plaett med dekor av karvsnitt, höjd ca 67, 53x39 cm

Bruksslitage

Rum 6

Bord 1800-talets andra hälft

Budhistorik

2015-02-19 kl 11:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.