Torbjörn Forsberg älg

293757

TORBJÖRN FORSBERG (född 1949): "Ståndskall", patinerad skulptur, brons, föreställande älgtjur, signerad och daterad T. Forsberg 1998, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Inköpt av konstnären

Konst, Skulpturer

Monter 17

Torbjörn Forsberg älg

Budhistorik (10 bud)
1697129
3 200
1697304
1697129
2 800
1692592
2 600
1692592

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.