Golvlampa 1950-tal

293755

GOLVLAMPA, 1950-tal, svartlackerad stomme, mässing, total höjd ca 177 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
1690531
850
1693105
1690531
750
1686017
700
1685950
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.