Förordningar, kungörelser mm

293754

FÖRORDNINGAR, KUNGÖRELSER MM. 1700-1800-tal, småskrifter, förordningar, kungörelser mm. Bl.a. om Stockholm, silverhanteringen i riket, häften mest tagna ur band.

Varierande skick, vissa fläckar, anteckningar och småskador

Böcker/Kartor, Historia

Monter 16

Förordningar, kungörelser mm
Budhistorik (8 bud)
1688192
1688205
750
1688192
700
1688204
650
1688192
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.