Äldre småskrifter förordningar mm

293753

SMÅSKRIFTER MM. 1700-1800-tal, småskrifter, förordningar, kungörelser mm. Häften mest tagna ur band.

Varierande skick, vissa fläckar, anteckningar och småskador

Böcker/Kartor, Historia

Monter 16

Budhistorik (8 bud)
1689057
850
1688190
1689056
1688190
650
1685537
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.