Herrbetjänt

293751

HERRBETJÄNT, 1900-talets första hälft, Nybro Sweden, björk, höjd ca 99 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Möbler

Nybrogatan 32, Stockholm

Herrbetjänt

Budhistorik (19 bud)
1696748
1 400
1697325
1 300
1696748
1697311
1696748

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.