Einar Jolin akvarell

293749

EINAR JOLIN (1890-1976): Sommarkväll vid skogssjön, signerad och daterad Einar Jolin augusti 1944, akvarell, 45x61 cm

Rum 4

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (19 bud)
1697467
16 500
1697460
16 000
1697201
15 500
1697452
15 000
1697201
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.