B Lindbergh oljemålning

293744

B LINDBERGH (1900-tal): Stockholmsmotiv med skutor, signerad B Lindbergh 1949, olja på pannå, 45x58 cm

Lös i ramen

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 18

B Lindbergh oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1696407
2015-02-19 10:53:46

2015-02-19 kl 12:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.