Arvid Nilsson oljemålning

293740

ARVID NILSSON (1881-1971): Landskap med byggnader, signerad Arvid Nilsson, olja på duk, 40x32 cm

Fack 16

Arvid Nilsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1696468
550
1696461
500
1696461
1687181

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.