Stolar 1940-tal

293737

STOLAR, 4 st, 1940-tal, betsad bok, sitsar klädda i grön textil, sitthöjd 44 cm

Slitage

Rum 5

Stolar 1940-tal

Budhistorik (16 bud)
1694290
1697363
1694290
950
1697362
900
1694290
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.