Skänk gustaviansk stil

293731

SKÄNK, 1800-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 100, 115x77 cm

Renoverad, kompletterad, slitage

Rum 8

Skänk gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
1688911
1695676
2 800
1688911
2 600
1695674
2 400
1688911

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.