Wienerbrons

293727

WIENERBRONS, 1900-tal, i form av ödla, kallmålad brons, längd ca 10 cm

Slitage

Metall, Diverse

Monter 23

Wienerbrons

Budhistorik (15 bud)
1700271
3 400
1700142
3 200
1700269
3 200
1700142
1698572
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.