Folke Bülow oljemålning

293725

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Stockholmsmotiv, signerad F Bülow 58, olja på duk, 50x55 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 4

Folke Bülow oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1696817
450
1695349
1691276
1688638

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.