Ragnar Alyre oljemålning

293724

RAGNAR ALYRE (1894-1975): S:t Nicolai kyrkoruin i Visby, signerad Alyre, olja på pannå, 55x69 cm

Fack 9

Ragnar Alyre oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1691266
1684253

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.