Figurin Bing & Gröndahl

293723

FIGURIN, porslin, Bing & Gröndahl, märkt 1733, monogramsignerad och daterad 1912, lejon, längd ca 32 cm

Andra sortering

Keramik/Porslin

Monter 18

Figurin Bing & Gröndahl

Budhistorik (23 bud)
1696897
1 800
1696848
1 700
1696592
1 600
1696388
1695861
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.