Snedklaffsekretär sengustaviansk

293721

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, furu, betsad, förgyllda beslag, inredning med beslag av lejonmaskaroner, höjd ca 100, 100x43 cm

2 draghandtag utbytta till knoppar, ett draghantag i inredningen saknas, nyckel saknas, bruksslitage

Rum 12

Budhistorik (8 bud)
1699204
1 400
1699228
1 300
1699204
1696825
1695701

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.