Blomsterställ 1800-tal

293684

BLOMSTERPIEDESTAL, 1800-talets slut, för 9 krukor, svarvad stomme i svartbemålat trä, bronserad dekor, höjd 113 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Dekorbortfall, fotkula borta, slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Nybrogatan 32, Stockholm

Blomsterställ 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1690922
1 600
1690952
1 600
1690922
1690951
1 400
1690922
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.