Barglob 1900-tal

293681

BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 90, diameter ca 47 cm

Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Nybrogatan 32, Stockholm

Barglob 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
1695106
1 700
1686552
1 600
1685299
1685300
1685299

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.