Hink koppar

293680

HINK, koppar, 1800-talets andra hälft, höjd ca 24, diameter 32 cm

Bruksslitage

Metall

Rum 3

Hink koppar

Budhistorik (16 bud)
1694576
1694521
1694575
1694521
850
1694571

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.