Kittel koppar

293678

KITTEL, koppar, 1800-talets andra hälft, med hänklar, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Metall

Rum 3

Kittel koppar

Budhistorik (3 bud)

1694572
700
1692615
550
1683472
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.