Dantestol 1900-talets första hälft

293676

DANTESTOL, 1900-talets första hälft, ek, skulpterad dekor, klädsel i ljust läder, sitthöjd ca

Bruksslitage, klädsel med slitage o fläckar, lagningar

Rum 2

Budhistorik (25 bud)
1695583
1695456
1695456
1 800
1695580
1 700
1695456
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.