Soffbord Frisco design Folke Ohlsson

293674

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, design Folke Ohlsson, teak, brännstämplad för Tingströms Bra Bohag, höjd 52, 54x76 cm

Möbler, Design

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
1695167
1 400
1687761
1 300
1687761
1695166
1687761
750

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.