Salongsgrupp nyrenässans

293672

SALONGSGRUPP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svartmålad, bestående av 2 karmstolar, soffa, bord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 73, 95x53, soffans längd ca 154

Ytskador, slitage, lösa kantband, klädsel med fläckar

Rum 4

Salongsgrupp nyrenässans

Budhistorik (5 bud)
1694720
1694658
1 300
1692861
1692012
1682472

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.