Philip von Schantz färglitografi samt bok

293655

PHILIP VON SCHANTZ, Bjurström, P., Philip von Schantz grafik 1952-1987, Trelleborg, 1 signerad och numrerad originalfärglitografi av konstnären, bildyta ca 21,5 x16 cm, rikt illustrerad, grått skinnband, skinnskodd pappbandkassett, bibliofilupplaga 143/200, signerad av konstnären

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Monter 15

Budhistorik (16 bud)
1694927
1 600
1695141
1694927
1 400
1695140
1 300
1694927

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.