Byrå rokoko

293652

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, bl a fanérad i alm, förgyllda beslag, höjd ca 82, 98x52 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, fanérbortfall, sprickor

Rum 2

Byrå rokoko

Budhistorik (14 bud)
1694403
9 200
1694386
9 000
1694385
8 800
1694384
8 600
1694377
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.