Spegel rokokostil

293651

BORDSSPEGEL, rokokostil, omkring sekelskiftet 1900, förgylld, krön med delvis genombruten dekor, ca 65x47,5 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
ca 65x47,5 cm

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 7

Spegel rokokostil

Budhistorik (7 bud)
1705408
1699732
1705405
1699732
1696195
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.