Gucci herrarmbandur

293646

GUCCI, Florens, Rom, herrarmbandsur, stål, troligen tungsten/volfram glasring, quartz, svart tavla, model nr 3600M, Swiss made, diameter ca 32 mm, numrerad 0024051

Brukslitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur, Fashion

Monter 15

Gucci herrarmbandur
Budhistorik (17 bud)
1687870
1 600
1686095
1685667
1 400
1686093
1 300
1685667

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.