Dawid c-print

293632

DAWID, Björn Davidsson (född 1949): c-print, signerad, daterad och numrerad verso Dawid 2012 2/25, bildyta 24x37 cm

Konst, Fotografi

Rum 17

Dawid c-print

Budhistorik (15 bud)
1694333
1694332
1 400
1694330
1 300
1694328
1694327

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.