Christian Eriksson gipsskuptur

293625

CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): "Bågspännaren", signerad 1915, gips, höjd 60 cm på träsockel

lagning och skador

Konst, Skulpturer

Rum 2

Budhistorik (23 bud)
1695139
3 200
1695165
1695139
2 800
1695164
2 600
1695139
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.