Wols etsning

293624

WOLS (Otto Wolfgang Schultze 1913-1951): Komposition, 91/100, färgetsning, signerad, 30,5x23 cm

Fack 10

Wols etsning
Budhistorik (8 bud)
1694609
1691324
1688109
750
1686495
700
1686378
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.