Lage Lindell serigrafi

293621

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell, 114/140, färgserigrafi, 22x25 cm
Med dedikation

Fack 17

Lage Lindell serigrafi
Budhistorik (15 bud)
1695956
1695952
950
1695944
900
1695907
850
1682424

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.