Målning 1900-tal

293619

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Pojke i profil, olja på duk uppfodrad på pannå, 24x29,5 cm; påskrift a tergo Wilhelmson?, etikett: troligen målad av Mollie Faustman

Skador

Rum 4

Målning 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1696332
2015-02-19 09:31:57

2015-02-19 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.