Tommy Östmar litografi

293617

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): "Tre Kvinnor" Kompostion, signerad, färglitografi, 138/210, 61x83 cm

Fack 9

Tommy Östmar litografi
Budhistorik (1 bud)

1694778
2015-02-18 08:32:07

2015-02-18 kl 16:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.