Två bronsreliefer

293612

BRONSRELIEFER, 2 st., Carolus Eqves Maratti (konstnären Carlo Maratti, Italien 1625-1713), 27x22 cm, samt Kubistisk gris, 1900-tal, signerad H. 23x16 cm

Konst, Skulpturer

Monter 19

Två bronsreliefer

Budhistorik

2015-02-19 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.