Göteborgsstolar

293604

STOLAR, 4 st, sk Göteborgsstolar, omkring sekelskiftet 1900, valnöt, ryggbrickor med delvis genombruten dekor, sitthöjd ca

Skador, lagningar

Rum 5

Göteborgsstolar

Budhistorik (10 bud)
1690977
1690595
1690976
1690595
1 600
1689511

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.