Peter Dahl

293587

PETER DAHL (född 1934): Tågstation, signerad och numrerad, färglitografi, 42x56 cm

Fack 9

Peter Dahl
Budhistorik (1 bud)

1695389
2015-02-18 16:50:05

2015-02-19 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.