Golvurna

293586

GOLVURNA, porslin, Japan, 1800-talets slut, polykrom dekor av påfågelspar i prunkande trädgård, höjd ca 91 cm

Mynning med lagning

Orientaliskt, Porslin

Rum 2

Golvurna

Budhistorik (1 bud)

1695296
2015-02-18 15:39:11

2015-02-18 kl 16:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.