Oidentifierad konstnär pennteckning

293577

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1700-tal): Figurscen, akvarellerad pennteckning, bär påskrift och samlarstämpel, 15,5x18 cm

Skador

Konst, Teckningar

Fack 2

Budhistorik (6 bud)
1700318
1 300
1699163
1688332
1699162
1688332

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.