The Tiger Safety Matches 1900-tal

293566

REKLAMAFFISCH, 1900-tal, The Tiger Safety Matches, Made in Sweden, 41x74 cm

Hanteringsveck, skador

Konst, Grafik, Diverse

Fack 7

Budhistorik (8 bud)
1686292
1 600
1689895
1686292
1 400
1689893
1 300
1686292

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.