Lennart Olausson

293565

LENNART OLAUSSON (född 1944): Komposition med löv, signerad Lennart Olausson a tergo, olja på duk, ca 118x95 cm

Rum 14

Lennart Olausson

Budhistorik (5 bud)
1694861
1694507
1692248
1683096
950
1682686

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.